Styczeń, to szczególny czas dla naszych przedszkolaków, ponieważ w tym miesiącu dzieci przygotowują inscenizacje artystyczne na obchody związane
z Dniem Babci i Dziadka.
Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, dziecko i tekst
W dniach 16-30.01.2024r. dzieci pod czujnym okiem wychowawców wspaniale zaprezentowały wiersze, piosenki, tańce i grę na instrumentach, które ćwiczyły na tą uroczystość. Starsze grupy zaprezentowały także jasełka bożonarodzeniowe. W szczególny sposób okazali swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękowali za miłość, cierpliwość i zrozumienie.
Na złożenie serdecznych życzeń drogim Babciom i Dziadziusiom znaleźli czas Pan Burmistrz Jacek Benedykt Nowak oraz Pani Sekretarz Gminy Bogumiła Niespodziewana, którzy byli pod ogromnym wrażeniem wspaniałych występów przedszkolaków.
 
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wystąpiły przed bliskimi i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki
z życzeniami. Takimi inscenizacjami, upominkami i niespodziankami wnuki sprawiły ogromną radość, dzięki temu były to chwile niezapomnianych wzruszeń z bliskimi.
Następnie przedszkolaki zaprosiły Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, za który serdecznie dziękujemy.
To były wyjątkowe uroczystości, czas pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego jak ważne są spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.
Beata Gołyska
Ewelina Sałata