7 i 8 lutego 2024r. w Przedszkolu Publicznym w Połańcu wraz z Filiami oraz w Żłobku „Kraina Malucha” w Połańcu odbył się oczekiwany przez dzieci Bal karnawałowy, podczas którego przenieśliśmy się do wielkiej krainy bajek i baśni.
417445905 800396455447423 7687345773962934622 n
Wystrój każdej sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na tą wyjątkową okazję wychowawcy przygotowali skoczną i rytmiczną muzykę, przeboje znane dzieciom, które porwały wszystkich do tańca. Wszyscy świetnie się bawili uczestnicząc wspólnie w tańcach czy konkursach i quizach z którymi nasi wychowankowie radzili sobie wyśmienicie. Rodzice przygotowali dla swoich, pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, obok księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek: Czerwony Kapturek, Syrenka, Kot w Butach, Elza, Kopciuszek. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały swoje kolorowe stroje. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Podczas wspaniałej zabawy tanecznej dodatkową atrakcją był występ grupy cyrkowej, który wzbudził duże zainteresowanie oraz owacje. Znalazł się również czas na chwilę relaksu przy poczęstunku oraz wspólne zdjęcia.
Tańcom nie było końca, a uśmiechy z twarzy naszych milusińskich nie znikały. Tak mile spędzony czas był wyjątkowy i na długo zachowa się w naszej pamięci.