Wielki sukces dzieci z Przedszkola Publicznego w Połańcu wraz z Filiami podczas Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego pt. „Prawda, dobro i piękno oczami małego dziecka”. Organizatorem konkursu było Przedszkole Gminne im. Św. Jana Pawła II w Oleśnicy. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej oraz kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno. Finał konkursu odbył się 24 kwietnia (tj. środa) w Przedszkolu Gminnym w Oleśnicy. Tego dnia mieliśmy okazję obejrzeć występy artystyczne dzieci z tej placówki, po których na uczestników czekał słodki poczęstunek. Była to okazja do wspólnej integracji wszystkich dzieci i opiekunów.

439839258 845588620928206 7228805864861612284 n
Jury wyłoniło wielu zwycięzców z naszych placówek:

I miejsce: Tomasz Maj (gr. Motylki PP)
II miejsce: Liliana Konat (gr. Elfy F1)
III miejsce: Zuzanna Cebula (gr. Koniczynki F2)
Wyróżnienia: Natalia Januszewska (gr. Elfy F1), Alicja Kordula (gr. Elfy F1),
Maja Stawecka (gr. Kotki PP), Julia Tutak (gr. Stokrotki F2),
Filip Tomczyk (gr. Koniczynki F2), Nikola Bednarska (gr. Smerfy PP)

Serdecznie dziękujemy organizatorom za tak miłe przyjęcie
oraz za dostrzeżenie talentu plastycznego naszych przedszkolaków