W środę naszym przedszkolu odbył się profesjonalny aerobik pod kierunkiem p. Agnieszki Switek - instruktorki Fitness. Zaproponowane zajęcia  zatarły granice pomiędzy ćwiczeniami gimnastycznymi a rozrywką. Dzieci miały możliwość wkroczenia w świat fitness’u dzięki wspaniałej zabawie, muzyce i atmosferze jaka panowała na zajęciach!  Właśnie taka forma ruchu propaguje zdrowy tryb życia u dzieci i uczy szacunku, pracy zespołowej, odpowiedzialności i zaufania. Podczas gimnastyki przy muzyce dzieci  doskonalą poczucie rytmu, koordynację, równowagę. Ponadto  kształtują i rozwijają  kreatywność  w sferze ruchowej,  oraz pojemność  pamięci!  Aerobik pobudza pracę mózgu i tym samym ma korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Naszym przedszkolakom zajęcia z p. Agnieszką bardzo przypadły do gustu. Mamy nadzieję, że nasz gość niebawem do nas znów zawita :) Serdecznie zapraszamy!!!

.alt

 

alt

alt

alt