16 stycznia 2014r. dzieci z grupy „Smerfy” odwiedziły swoich rówieśników w Staszowie.

Wszystkich przywitała serdecznie pani dyrektor Alicja Misiak i  zaprosiła na Jasełka w wykonaniu dzieci z najstarszej grupy przedszkolnej. Mali aktorzy nagrodzeni zostali gromkimi brawami oraz cukierkami. Następnie wszyscy wesoło się pobawiliśmy oraz wysłuchaliśmy wierszy i piosenek w wykonaniu nauczycieli pracujących w tym przedszkolu. Po wspólnej zabawie udaliśmy się na słodki poczęstunek, który wszystkim bardzo smakował. Wizyta w staszowskim przedszkolu dostarczyła dzieciom nowych doświadczeń oraz wiele radości. Wierzymy, że współpraca naszych placówek nadal będzie się owocnie rozwijała i już w niedługim czasie będziemy gościli naszych przyjaciół ze Staszowa w Połańcu.