„Kochamy Was, kochamy całym sercem…”

Te słowa rozbrzmiewały w naszym przedszkolu w ciągu ostatnich dni specjalnie dla Babć i Dziadków. To dla nich w dniach 22 - 24 stycznia 2014r. zorganizowane zostały wyjątkowe i wzruszające uroczystości. Najstarsza grupa „Leśne Ludki’ zaprosiła gości do CKiSz.

LEŚNE LUDKI

Każda z młodszych grup natomiast zaprosiła tych najstarszych wiekiem przedstawicieli rodzin do swoich sal. I tu w rodzinnych, kameralnych warunkach dziadkowie a także rodzice oglądali swe małe pociechy. Kotki przedstawiły „Królewnę Gburkę”, Smerfy opowieść o narodzeniu Jezusa, Motylki „Alibabę i 40 rozbojników”. W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, dzieci wspaniale odegrały swoje role. Dopełnieniem odświętnej atmosfery było zaprezentowanie przez najmłodszych wierszy, piosenek i tańców wyrażających wielką miłość do Babć i Dziadków. Na zakończenie części artystycznej przedszkolaki wręczyły gościom upominki. Znalazła się również chwila na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

SMEFRY

MOTYLKI

SŁONECZKA

KOTKI

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków po raz kolejny dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Serdeczne podziękowania składamy dyrektor CKiSz p. J. Juszczyńskiej za udostępnienie przedszkolakom sceny oraz sali kawiarnianej.