W dniach 2 - 3 kwietnia 2014 roku w CKiSz odbył się XV Przegląd Zespołów Przedszkolnych w którym wzięło udział 280 przedszkolaków! Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty Małgorzaty Muzoł oraz Marszałka Województwa Świętokrzyskiego Adama Jarubasa. Organizatorami przeglądu byli: Przedszkole Publiczne w Połańcu oraz Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. alt

 

GRUPA SMERFY

Organizatorzy i uczestnicy  imprezy otrzymali pozdrowienia i słowa uznania za promocję postaw ekologicznych od: pani Małgorzaty Skuchy Prezesa Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, pana Andrzeja Jagusiewicza Głównego Inspektora Ochrony Środowiska, Ministra Ochrony Środowiska Macieja Grabowskiego oraz pana Tadeusza Sławeckiego sekretarza stanu Ministerstwa Edukacji Narodowej.

„Smerfy” przedstawiły opowieść „Baba Jaga i przyroda”

„Kotki” zaprezentowały bardzo pouczającą historię „Paweł i Gaweł”

„Leśne Ludki” zaprosiły widzów na inscenizację „Mały Książe ratuje Ziemię”

alt

GRUPA LEŚNE LUDKI 

alt

GRUPA KOTKI

   Wspaniałe występy wszystkich przedszkolaków zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po raz kolejny młodzi artyści udowodnili, że drzemie w nich ogromny talent aktorski, a każdy z uczestników otrzymał upominek ufundowany przez sponsorów. Po występach  Pan Zdzisław Kwiatkowski - wiceprzewodniczący Rady Miasta podziękował wszystkim maluchom za wspaniałe występy a opiekunom i organizatorom za cierpliwość i ogromną pracę jaką włożyli w przygotowanie tej imprezy.