15 kwietnia 2014r. we wtorkowe popołudnie sala grupy Kotki zamieniła się we włoską pizzerię.Przedszkolaki bawiąc się w kucharzy przygotowały prawidziwą pizzę. W tym wielkim przedsięwzięciu pomogły im dwie mamy, które przygotowały składniki na pizzę oraz przyniosły do przedszkola prawdziwy włoski piekarnik. Wszyscy ochoczo zabrali się do pracy i z wiekim zaangażowaniem rozwałkowywali ciasto oraz nakładali kolejne składniki. Po kilki minutach pierwsze pizze były gotowe. Zapach roznosił się po całym przedszkolu. Dzieci z wielkim apetytem próbowaly własnoręcznie przygotowanej pizzy. Zgodnie przyznały, że była ona doskonała. To był dzień pełen wrażeń, który  zapadnie każdemu na długo w pamięci. Dziękujemy serdecznie  naszym mamom za nieocenioną  pomoc. Zapraszamy częściej :)