W słoneczne dni 17 i 18 września dzieci z naszego przedszkola brały udział w Święcie Pieczonego Ziemniaka, które stało się już naszą tradycją.
Przedszkolaki niezmiernie podekscytowane wybrały się w autokarową podróż na boisko rekreacyjno - sportowe do Turska Małego.

Na miejscu nasze przedszkolaki powitała Pani Dyrektor Anna Kaniszewska i zaprosiła na pyszne ziemniaki.
Następnie do zabawy zabrała wszystkich Pani Jesień, która przygotowała degustacje warzywno- owocową,
oraz wiele konkursów i  zagadek. Po zabawie wszystkie dzieciaki  udały się na spacer po lesie.
Niesamowitą atrakcja dnia były oczywiście zabawy ruchowe, oraz zabawy z chustą animacyjną.
Na zakończenie każdy przedszkolak otrzymał piękną kolorowankę, którą wręczała pani Skarbnik Miasta i Gminy Połaniec.
Zmęczeni ale bardzo zadowoleni, wrócili do przedszkola.
 Zadanie współfinansowane było w ramach Programu Ministra Pracy i Polityki Społecznej "Świetlica - Dzieci - Praca" na rzecz wspierania dziecka i rodziny w gminie w latach 2011-2015.