Dnia 22 września 2014r.  obchodziliśmy w naszym przedszkolu po raz kolejny Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka! Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

Przedszkolaki z całego przedszkola pomimo deszczowej pogody potrafiły wspaniale bawić się we wspólnej zabawie. Świętowanie  rozpoczęły od odśpiewania Hymnu Przedszkolaka, oraz złożyły uroczyste ślubowanie. Najstarsze grupy prezentowały przygotowanie wiersze i piosenki. Tego dnia każdy wyglądał wyjątkowo- trzymał w dłoni dużego pięknego kolorowego kwiatka. Dzieci wspólnie ze swoimi paniami śpiewały piosenki, oraz bawiły się w rytmach Rock and Rolla. Pod koniec dnia zmęczeni, ale zadowoleni przedszkolacy częstowali się słodkim "co nie co". Tak spędzony pełen wrażeń  dzień, na pewno będzie jeszcze długo i chętnie wspominany.