Misio Puchatek zna dziecięcy swiatek.

Wszystkie dzieci go kochaja, często oglądają

dużą wiedzę na jego temat mają.

Pod koniec miesiaca dzieci z trzech grup: ,, Kotki", Lesne Ludki", oraz ,,Smerfy" uczestniczyły w konkursie międzygrupowym pt. ,,Znam przygody Kubusia Puchatka, oraz znam Wielką Brytanię. Tego dna dzieci przeżyły niezapomniane spotkanie z wróżką. Zostały przez nią zaproszone na wspólną wycieczkę do Stumilowego Lasu, a później na zwiedzanie wysp brytyjskich. Wróżka podzieliła przedszkolaków na trzy zespoły, każdy miała nazwę swojej grupy. Następnie zadawała różne ciekawe pytania,  za poprawną odpowiedź, każda grupa otrzymywała punkty w postaci beczek miodu. Zabawa była wspaniała, dzieci bardzo zaciekawione i zainteresowane całym wydarzeniem  wykazały się ogromną wiedzą, dlatego też każdy uczestnik konkursu, otrzymał swój imienny dyplom. To był niezapomniany dzień dla wszystkich przedszkolaków.