W grudnia - jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde grzeczne dziecko prezent dostanie.

12-06-mikolaj7.gif - 94.69 Kb

Jak co roku Mikołaj zawitał do naszego przedszkola tradycyjnie z workiem pełnym prezentów. Był to dzien długo oczekiwany przez wszystkich przedszkolaków, które przygotowały na tę okazję wierszyki i piosenki dla wyczekiwanego goscia. Radosc z otrzymanych prezentów była ogromna. Jednak kolejną niespodzianką tego dnia były odwiedziny burmistrza miasta i gminy Połaniec Jacka Tarnowskiego, oraz  skarbnik Pani Małgorzaty Żugaj, oraz dyrektor Zespołu Ekonomiczno- Administracyjnego Oswiaty i Wychowania Pani Jadwigi Krala, którzy przybyli ze słodkosciami, oraz ciekawymi grami edukacyjnymi, które na pewno bedą długo służyc w zdobywaniu wiedzy.Tak spędzony dzień długo pozostanie w pamięci wychowanków.

Serdecznie dziękujemy za upominki i zapraszamy Mikołaja do nas w przyszłym roku!!!