Symbol Świąt Bożego Narodzenia - pięknie przystrojona zielona choinka , którą można podziwiać w Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec na I piętrze  ubrana przez naszych przedszkolaków.

W dniu 17 grudnia dzieci z grupy ,,Kotki" wybrały się z wizytą do naszego Urzedu, aby ubrać swiąteczne drzewko. Dzieci przywitane przez gospodarza dekorowały choinkę własnoręcznie wykonanymi ozdobami, oraz łańcuchami. Dzieci z zachwytem i radoscią stroiły choinkę, która z każdą chwilą stawała się coraz barwniejsza i piękniejsza. Aby wprowadzić swiąteczny nastrój przedszkolaki spiewły przepiękne kolędy , które roznosił się echem po korytarzach gminy... Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec - Jacek Tarnowski towarzyszył najmłodszym przy ubieraniu choinki, w nagrodę za piekne ozdoby i anielski śpiew obdarował dzieci cukierkami i maskotkami z logo Miasto i Gminę Połaniec, oraz złożył najserdeczniejsze swiąteczne życzenia.