Wycieczka do ZGOK w Rzędowie odbyła się w środę 14.10.2015 roku.

Dzieci już dzień wcześniej bardzo dużo o wyprawie rozmawiały i następnego dnia zjawiły się gotowe z plecakami pełnymi prowiantu.

Wycieczka autobusem to wielka atrakcja podczas której dzieci dużo rozmawiały i oglądały krajobraz za oknem.

Na miejscu przywitała grupę bardzo miła pani,

która opowiedziała nam jak funkcjonuje zakład.

Obejrzeliśmy film animowany i już wiedzieliśmy jak wygląda praca zakładu „od środka”.

Pani zorganizowała również świetna zabawę podczas której dzieci utrwaliły znajomość kolorów koszy do segregacji

i na koniec wybraliśmy się na zwiedzanie. Podczas spaceru witali się z nami pracownicy oraz mogliśmy zobaczyć

„śmieciarki” i różne maszyny pomagające segregować śmieci.

Na zakończenie czekała nas miła niespodzianka w postaci dyplomu, „smyczy” na kluczy oraz notesiku. Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom zwłaszcza paniom ZGOK, które się nami opiekowały i dbały o nasze bezpieczeństwo.