Dnia 18 listopada w grupie Kotki" odbyły sie zajęcia otwarte  pt. ,,Spotkanie w lesie - zwierzeta            w okresie późnej jesieni" .Tego dnia dzieci spotkały sie z krasnalem Hałabałą, który zabrał ich na niezapomnianą wycieczkę po lesie.

Podczas zajęć czterolatki poznawały nazwy zwierząt zapadajacych w sen zimowy, oraz nazwy tych, którym należy pomagać w czasie zimy. Zapoznały sie ze sposobami przygotowywania sie naszych leśnych mieszkańców do nadchodzącej nowej pory roku. Doskonale radzili sobie podczas uzupełniania spiżarni wiewiórki, jej ulubionymi smakołykami. Wspólnie z rodzicami  wykonywali wylosowane przez siebie zwierzątko, odrysowywując go, i uzupełniając go w  brakujące elementy. Współpraca okazała sie bardzo owocna.  Każdy przedszkolak na zakończenie zajęć otrzymał zasłużony imienny dyplom ,, Przyjaciela zwierząt. Serdzecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i udział w zajęciu.

E.S