Pluszowe misie są ulubieńcami wszystkich dzieci. Od wielu lat towarzyszą najmłodszym na całym świecie, są najmilszą zabawką, najlepszym przyjacielem i  niezastąpioną przytulanką przy zasypianiu. Jedna z najpopularniejszych zabawek obchodzi swoje święto 25 listopada. To właśnie tego dnia jak co roku, nasze przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim  przyjacielem Misiem. Były misie małe i średnie a także duże, różowe, niebieskie, brązowe i kilkukolorowe. Nie było dwóch jednakowych a każdy był piękny i wyjątkowy. Podczas całego dnia dzieciom towarzyszyły ich ulubione pluszaki. Przedszkolaki tańczyły z misiami, śpiewały piosenki, słuchały wierszy i opowiadań o misiach. Odbyły się także liczne konkursy i zabawy ruchowe. Wszyscy doskonale się  bawili w towarzystwie swoich pluszowych  przyjaciół. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

E.S.