Udział Przedszkola w Finale WOŚP już od dawna wpisał się w kalendarz przedszkolnych wydarzeń. Jest to bowiem wspaniała okazja do wskazania naszym wychowankom jak można w przyjemny sposób pomagać najbardziej potrzebującym:  dzieciom i osobom starszym.

W dniu 08.01.2016roku w naszym przedszkolu odbyły się „Jasełka” w wykonaniu dzieci z grupy „Smerfy” pod kierunkiem swoich nauczycieli. W godzinach porannych przedstawienie obejrzeli najmłodsi widzowie, czyli wszystkie nasze przedszkolaki. Dzieci tradycyjnie zakupiły bilety w postaci czerwonych serduszek WOŚP. Przed rozpoczęciem przedstawienia Pani Dyrektor zapoznała wszystkich z celem tegorocznej akcji, na rzecz której została przekazana zebrana kwota.Tego dnia w godzinach popołudniowych puszkę WOŚP wsparli również rodzice i dziadkowie, którzy licznie przybyli na występ przedszkolaków.Wolontariusze reprezentujący Przedszkole Publiczne wraz z Filiami kwestowali również w dniu24. Finału WOŚP na ulicach naszego miasta. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało nam się zebrać łącznie 3 177,19 zł.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączylisię do akcji WOŚP.

M. SZ.