We wtorek 8 marca 2016 r. grupę ,,Kotki" odwiedził specjalny gość - pani pielęgniarka mama Zuzi.     W bardzo ciekawy sposób opowiedziała nam, na czym polega praca pielęgniarki, jaka jest trudna,                             a jednocześnie ile przynosi  radości i pomocy innym.

Znalezione obrazy dla zapytania grafika dla dzieci o  pielęgniarce i służbie zdrowia

Pani Pielęgniarka zaprezentowała dzieciom przedmioty potrzebne pielęgniarce do codziennej pracy oraz wyjaśniła do czego służą. Pokazała strzykawki, igły,  termometr, bandaże, ciśnieniomierz, stetoskop, glukometr, inhalator i wiele innych ciekawych rzeczy. Demonstracja stetoskopu i możliwość posłuchania bicia serca wzbudziła ogromne zainteresowanie. Mama Zuzi przygotowała dla dzieci również specjalne zadanie sprawdzające stopień opanowania wiadomości, z którym dzieci poradziły sobie wyśmienicie. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.

Na koniec dzieci wręczyły pani pielęgniarce własnoręcznie wykonany upominek. Dziękujemy za bardzo miłe spotkanie oraz profesjonalne przygotowanie i przeprowadzenie zajęć!!!

E. S.