Dnia 09.03.2016r. nasze Przedszkole odwiedzili strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej. Przedszkolaki z wielką radością powitały wyjątkowych gości, którzy wzbudzili ogromne zainteresowanie.

stra%C5%BCak%3A+Cute+cartoon+ilustracji+stra%C3%85%C2%BCaka+Zdj%C4%99cie+Seryjne

W trakcie spotkania strażacy zaznajomili dzieci z ciekawostkami związanymi z ich pracą. Miały możliwość podziwiać wyposażenie jakim dysponują strażacy podczas swojej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Ponadto przedszkolaki miały okazję pochwalić się znajomością numerów alarmowych. Panowie strażacy zaprezentowali zestaw do ratownictwa przedmedycznego. Dzieci mogłyn spróbować udzielać pomocy przedmedycznej osobie poszkodowanej. Na zakończenie spotkania dzieci podziękowały strażakom wręczając uśmiechnięte słoneczka.

Dziękujemy!!!

A. S.