Jak co roku 1 czerwca dzieci obchodzą swoje święto, czyli Dzień Dziecka. Już od rana dzień ten obfitował wiele ciekawych zdarzeń. W poszczególnych grupach odbyły się konkursy, zabawy muzyczno - taneczne, zawody zręcznościowo - sportowe oraz ciekawe podróże do Królestwa Świata Dzieci.

Jak przystało na Dzień Dziecka nie zabrakło drobnych prezentów- każde dziecko otrzymało kolorową piłkę. Największą atrakcją tego dnia był jednak występ magika, który zaprezentował sztukę iluzji. Były znikające przedmioty, skaczące zapałki. zmieniające się kolorami chustki oraz wiele, wiele innych sztuczek. Radość dzieci była ogromna a na widowni często dało się słyszeć długie... łaaaaał! I oklaski.

Wszystkie dzieci w tym dniu były radosne i szczęśliwe.

E.P.