W dniach 15, 20 czerwca grupy dzieci 4 i 5 letnich rywalizowały ze sobą na boisku szkolnym: Kotki kontra Leśne Ludki oraz Smerfy kontra Słoneczka z Przedszkola Publicznego. Spotkania odbyły się z inicjatywy p. Gabrieli Zielińskiej – nauczycielki Szkoły Podstawowej w Połańcu.

Zawody rozpoczęły się rozgrzewką, po której nastąpiły prawdziwe sportowe konkurencje. Były zatem: wyścigi w zbieraniu piłek, bieg do piłki, slalom oraz tor przeszkód. Każdy zawodnik starał się bardzo by jego drużyna zwyciężyła. Poziom małych sportowców był jednak tak wyrównany, iż 1 miejscem i brawami nagrodzeni zostali  wszyscy uczestnicy. Wszyscy też zostali udekorowani złotym medalem i pamiątkowym dyplomem.

Dziękujemy p. Gabrieli Zielińskiej za fantastyczną, wspaniałą zabawę i aktywne spędzenie czasu. Bo najważniejsza podczas zawodów była radość i aktywność fizyczna naszych podopiecznych.

E. P.