Tradycją w naszym przedszkolu jest powitanie pani Jesieni  podczas Święta Pieczonego Ziemniaka, które w tym roku odbyło się 27 - 28 IX 2016 r. w przepięknej scenerii ogródków działkowych.

Głównym celem jesiennego spotkania jest wspólna zabawa oraz uśmiech na twarzach naszych podopiecznych. Natomiast największą atrakcją – przyjście pani Jesieni ubranej w przepiękną suknię ozdobioną liśćmi, a także ognisko i degustacja przepysznych ziemniaków, które na świeżym powietrzu smakują wybornie. W tym radosnym wydarzeniu wzięły gościnnie udział dzieci z najstarszej grupy „Żabki” Żłobka w Połańcu „Kraina Malucha”.

W jesiennym słonku, przy unoszącym się w powietrzu zapachu pieczonych ziemniaków, czas umilały dzieciom przygotowane przez panią Jesień zabawy ruchowe i zagadki. Wiele radości sprawiły dzieciom wędrówki po ogrodach działkowych, podczas których można było podziwiać przepiękne kwiaty i dorodne zbiory owoców i warzyw.

Jesień, która zawitała do ogródków działkowych na długo pozostanie dzieciom w pamięci.

Serdecznie dziękujemy działkowcom za udostępnienie okrąglaka, rodzicom – na czele z panem Kamilem Jońcą i grupie interwencyjnej za pomoc i wsparcie w organizacji imprezy, WTZ oraz Gimnazjum Publicznemu za transport najmłodszych. Podziękowania składamy również pani Justynie Kosowicz i panu Mariuszowi Kowalikowi za uwiecznienie tego wydarzenia na pięknych fotografiach.

/Anita Wróbel/

FOTORELACJA - (kliknij, aby zobaczyć)