Ubieranie choinki w Urzędzie Miasta i Gminy Połaniec przez przedszkolaków to już tradycja. Każdego roku dzieci z połanieckiego przedszkola odwiedzają magistrat.  W minioną środę 14 grudnia 2016 roku w całym budynku gminy słychać było dziecięcy gwar oraz piękne piosenki o choince i  kolędy. Pracownicy urzędu z burmistrzem na czele byli pod ogromnym wrażeniem. Piękne dekoracje: błyszczące bombki, długie łańcuchy i wspaniałe ozdoby z papieru, przedszkolaki przygotowały pod czujnym nadzorem swoich nauczycielek i rodziców. Dzięki ich ogromnej pracy i dużemu zaangażowaniu tegoroczna choinka wręcz olśniewa swoim wyglądem.

Burmistrz Miasta i Gminy Połaniec - Jacek Tarnowski, który towarzyszył najmłodszym przy ubieraniu choinki, w nagrodę za wspaniałe ozdoby i piękny śpiew kolęd obdarował dzieci słodkościami i upominkami. Na ręce dyrekcji, opiekunek i najmłodszych przekazał także życzenia świąteczne dla nich samych, a także ich rodzin.

Piękne ozdoby przygotowane przez dzieci z połanieckich przedszkoli, które zawisły na choince można podziwiać na I -ym piętrze w Urzędzie Miasta i Gminy.

Dominika