Międzypokoleniowe spotkania przynoszą wiele korzyści zarówno dla dzieci jak i dla osób starszych, dlatego z wielką ochotą zaprosiliśmy do naszych przedszkoli podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Połańcu. Postanowiliśmy wspólnie poświętować i złożyć życzenia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Podobnież najlepszym lekiem dla ludzi starszych są dzieci oraz osoby optymistyczne z poczuciem humoru. A te dwa warunki spełnia właśnie przedszkole.

Podopieczni z uwagą i wzruszeniem oglądały występ przedszkolaków. Mali artyści otrzymali  gromkie brawa. W podziękowaniu dostały słodkie cukiery.

Spotkanie miało na celu integrację tych dwóch środowisk, dostarczenie pozytywnych wrażeń, sprawianie radości innym a z drugiej strony uczenie dzieci  szacunku do osób starszych.

B. Mika