"Wielkie dziś sprzątanie świata

Czarownica z miotłą lata

Z nią czarownic innych chmara

W mig Połaniec sprzątną zaraz.

Baby Jagi nie próżnują

I łopaty już szykują.

Zamiast straszyć małe dzieci

Na łopaty wezmą śmieci..."

 

alt

 

    W piątek 13 kwietnia już poraz trzynasty odbył się Przegląd Zespołów Przedszkolnych "EKOLOGIA W WIERSZU I PIOSENCE" organizowany przez Przedszkole Publiczne w Połańcu oraz Centrum Kultury i Sztuki. W tym roku na scenie można było podziwiać aż 9 zespołów dziecięcych. Głównym celem imprezy było propagowanie wśród najmłodszych treści ekologicznych. Sala pękała w szwach, bo chętnych do obejrzenia widowiska było więcej niż miejsc na widowni. Nasze przedszkole reprezentowała grupa "Leśne Ludki" pod kierunkiem Pani Heleny Wawryk oraz Barbary Stachury, które zadbały o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Emocje było ogromne kiedy na scene wleciały "Połanieckie Czarownice". Zapewne niejeden połańczanin poczuł się jak na Łysej Górze. Mali artyści pokazali nie tylko, że są świetnymi aktorami, ale i to, że potrafią znakomicie bawić, zarażając swym entuzjazmem całą publiczność. Wszystkie dzieci i placówki biorące udział w przeglądzie otrzymały upominki i nagrody ufundowane przez sponsorów. 

 

alt

WEJŚCIE DO GALERII ZDJĘĆ TYLKO NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!! ;) 

POŁANIECKIE CZAROWNICE

alt