Przekroczenie progu przedszkola to ważny moment w życiu

każdego dziecka, a jednocześnie budzący silne emocje.

   Nasza placówka podejmuje działania, które mają na celu

ułatwienie przyszłym przedszkolakom łagodne przystosowanie się

do nowego środowiska.Aby proces adaptacyji był miłym przeżyciem,

organizujemy corodznie "Dzień Otwarty", który w tym roku odbył się

18 kwietnia.

 

alt

 

   Przybyli goście podczas zabaw swobodnych mieli okazję pobawić się z równieśnikami, z którymi być może spotkają się już za kilka miesięcy. Maluchy z chęcią włączyły się również do zajęć zorganizowanych przez nauczycielki w poszczególnych grupach wiekowych. Odwiedzający placówkę rodzice mieli okazję nie tylko obejrzeć budynek, ale również zapoznać się z ofertą naszego przedszkola. Goście opuszczali przedszkole zadowoleni i pełni wrażeń.

Czekamy na Was!!! 

alt