Luty w Przedszkolach i w Żłobku w Połańcu stał się najcieplejszym miesiącem w roku, a wszystko to za sprawą wyjątkowych gości: babć i dziadziusiów.
Wszystkie małe serduszka chciały jak najlepiej zaprezentować swoje umiejętności: śpiewając, tańcząc oraz prezentując wierszyki.
Dzieci przygotowały także dla swoich dziadków laurki, a największą nagrodą było dla nich wzruszenie najbliższych.
Następnie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, który z zaangażowaniem przygotowali rodzice.
Te niezwykłe chwile pozostaną z nami na zawsze, wspominane przez lata będą dalej nas wzruszać i wywoływać uśmiech na naszych twarzach.
Chcemy więc naszym miłym gościom podziękować za ten wspólnie spędzony niezwykły czas.

A.Arczewska-Żak

K.Materkowska